WordPress Türkçe Fotoğrafçı Teması (Ücretsiz)

Bu yazımda sitemde en çok hit alan konuyu sizlerle paylaşıyorum. WordPress dünyada en çok kullanılan blog ve portal aracıdır. Açık kaynaklı ve kullanımının bir hayli kolay olmasından dolayı çoğu blogger sitesinde bu sistemi kullanmaktadır.

Bununla birlikte sadece ben aşırı yazı yazarım ve blogger manyağıyım demek wordpress kullanmak demek değildir tabiki. Her amaca yönelik web sitelerinizi WordPress aracılığı ile tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Bunun için kendinize bir adet alan adı ve sitenizin barınacağı, içerisinde sıcak bir yuva kuracağı hosting paketi satın almalısınız.

Tüm bunları aldık, sevdik cebimize koyduk ve artık fotoğraf çekmeye çok meraklı bir internet kullanısınız. Çektiğiniz fotoğrafları sadece facebook, twitter, instagram hesabınız da değil, aynı zamanda web sitenizde de yayımlamak istiyorsunuz ve bunun için bir wordpress temasına ihtiyacınız var. O zaman bende bu yazımda size belki hoşunuza gider, belki gitmez. Belki sitenizde kullanırsınız, belki kullanmazsınız ama ben yine de fotoğrafçılık ile alakalı bir tema paylaşacağım.

Temayı zaten uzun zaman önce sitemde paylaşmıştım. Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Baktınız içinize sindi alın helalinden kullanın. Çünkü bu tema hem ücretsiz, aynı zamanda da türkçe!

Zevklerin ve renklerin tartışılmadı bu dünyada kullandığınız temada tartışılmamalı bence. Çünkü hayatta herkes kendi seçimini kendisi yapar. İyi akşamlar!

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir