Press "Enter" to skip to content

Kurumsal Mavi Konsept Kartvizit PSD (Ücretsiz)

Kurumsal çalışmalarınıza özel konsepti daha çok mavi renk tonlarına yakın güzel bir kartvizit çalışmasını sizlerle paylaşıyorum. Aşağıdaki önizlemesinde dosyayı indirmeden tasarım hakkında az çok bilgi sahibi oluyorsunuz zaten. Bence tasarımsal ve bütünlük anlamında dolu dolu bir kurumsal çalışma olmuş. Üstelik ücretsiz olması ise büyük bir avantaj.

Görselin altında paylaştığım yandex linkini kullanarak çalışmanın PSD halini indirebilirsiniz. Daha sonra PSD dosyası üzerinden Adobe Photosghop programı ile özgürce oynama yapabilirsiniz. Yazıları görselleri ve tüm bilgileri kendinize göre uyarlayabilirsiniz. İyi çalışmalar!

2 PSD | 2100×1200 | 600 dpi | 11 Mb

Photoshop .PSD – 100% | İndir

Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Fitness Konseptli PSD Afiş Tasarımları başlıklı konuda yer alan "fitness afiş, fitness konulu afişler ve fitness psd tasarımlar terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

One Comment

  1. Cihan ATALAY Cihan ATALAY

    çok sağol kardeş, güzel paylaşım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir