E-Ticaret Paketi Nedir, Avantajları Nelerdir?

E-ticaret paketleri site kurulumunu daha avantajlı hale getiren ve ilk aşamada ihtiyaç duyulan tüm özellikleri içerisinde barındıran paketlerdir. Yüksek maliyetli olmayan ve bir gün gibi kısa sürede ürünleri ekleyip hemen satışa sunabilmeyi sağlayan bu paketler genellikle sabit tasarımlara sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar görsel düzenleme gibi detaylarla uğraşmayacaktır. Aynı zamanda kullanılan panelin kolayca yönetilebilir olması bu paketleri profesyonel sistemlere göre daha cazip hale getirmektedir. Doğru şekilde seçilip kullanılan e-ticaret paket fiyatları ve özellikleri birbirinden farklılık gösterir. Bunlar içerisinde en iyisini seçebilmek adına e-ticaret paketleri ücretsiz kullanım imkanı sunan firmalardan destek alınabilir. Sınırlı süreli kullanıma sahip olan bu paketlere internet üzerinden kayıt olduktan hemen sonra kullanım başlatılabilir. İsteyen her kullanıcı ücretsiz paketlerden yararlanma hakkına da sahiptir.

E-Ticaret Paketlerinin Özellikleri Nelerdir?

E-ticaret paket özellikleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu paketler içerisinde online destek entegrasyonu, indirim kuponu, pazar yeri entegrasyonu, SEO uyumlu e ticaret yapısı, ücretsiz tasarım temaları ve SSL sertifikası, sınırsız web alanı ve trafik, sanal POS kullanımı, kapıda ödeme imkanı, kullanım eğitimi, bayiler için XML oluşturma, online destek gibi unsurlar e-ticaret paket özellikleri içinde yer alır.

Veri ve site güvenliği sağlayan e-ticaret paketleri kullanıcıları teknik altyapı işleri ile uğraşmaktan kurtarır. Böylece site bakımı, SSL kurulumu, hosting yönetimi gibi işler arka planda kalacaktır. Paketlerle birlikte kullanıcılar özel kargo anlaşması fırsatlarından da yararlanabilir. Altyapı sağlayıcısının kargo firmasıyla anlaşmasının olması gönderilerin indirimli iletilmesini sağlar. Aynı zamanda paketlerin online pazar yeri ile uyumluluk özelliğinin bulunması daha fazla kişiye ulaşılmasına yardımcı olur. Bu durumda site sahibine yalnızca büyümeye odaklanmak kalmaktadır. E-ticaret paket özellikleri sayesinde hem maddi hem de manevi açıdan tasarruf edildiğinden dolayı, site sahibine iş geliştirmeye ayıracak fazlaca zaman artacaktır. Tabii ki alanında uzman e-ticaret altyapı sağlayıcısı ile çalışmakta önemlidir. Bu konuda Kobisi her zaman size destek olacaktır.

E-Ticaret Paket Fiyatları Uygun mu?

E-ticaret paket fiyatları seçilen pakete bağlı olarak farklılık gösterir. Bunlar içerisinde kullanıcılar genellikle e-ticaret paketleri ücretsiz paket kampanyasına ilgi göstermektedir. 100 ürün sergileme, hazır ödeme sistemi, SSL sertifika, responsive temalar, online destek sanal POS kullanımı gibi özellikler bulunan paketten isteyen herkes yararlanabilir. E-ticaret paketleri ücretsiz sürümüne ek olarak farklı fiyat ve daha gelişmiş özelliklere sahip olacak şekilde sunulur.

Kaliteli ve güvenilir deneyimin adresi olan Kobisi, e-ticaret paket fiyatları ve özellikleri konusunda müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu nedenle seçenekler her zaman geniş tutulmakta olup, internet sitesine özel indirimli fiyatlar uygulanır. Kobisi avantajlarından yararlanmak ve e-ticaret dünyasına adım atmak için neyi bekliyorsunuz? Hemen Kobisi’ye üye olun ve tek tıkla mağazanızı açın!

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir