Gizlilik Politikası

Sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde kaynak gösterilmeden veya bir sonraki cümlede yer alan şartlar yerine getirilmeden kopyalanamaz ve yayınlanamaz. Eğer sitede bulunan bir içeriği birebir kullanacaksanız aşağıdaki etiketleri yayınladığınız yazının en altına yerleştirmeniz gerekir.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2012 barisdogan.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları barisdogan.com.tr’ye aittir. barisdogan.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar barisdogan.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.barisdogan.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. barisdogan.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the barisdogan.com.tr. However, sometimes the barisdogan.com.tr uses third parties to process your information. barisdogan.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the barisdogan.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the barisdogan.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the barisdogan.com.tr and its services. When you use barisdogan.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the barisdogan.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız, merak ettikleriniz ve bu sitede telif hakkı size ait olan bir içeriğin izinsiz yayımlandığını düşünüyorsanız  iletisim@barisdogan.com.tr e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Uyarınız halinde içeriğiniz 2 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir