Ücretsiz En İyi 20 E-Book (E-Kitap) İndirme Siteleri

İnternet üzerinde bir dolu e-book indirme sitesi var fakat çoğu premium üyelik ister ya da belli bir ücret karşılığında kitapların dijital formatlarını sizinle paylaşırlar. Aşağıda paylaşacağım web siteleri ile belli başlı kitaplara hiç bir ücret ödemeden ücretsiz e-book indirme adreslerinden indirebileceksiniz.

Özellikle teknolojinin hızla dokunmatik ekranlı cihazlara dönüştüğü günümüzde e-kitap ların da okuma oranları hızla artıyor. Artık insanlar yanlarında kalın kalın kitaplar taşımak yerine, ince zarif tabletlerini taşıyorlar ve takip ettiği kitapları bu cihazlarda elektronik ortamlarda okuyorlar.

Gerek toplu taşıma araçları olsun gerekse ofis ortamında kendinize ayırdığınız kısa vakitler olsun e-kitap lar sayesinde okuma olanağımız daha kolaylaşıyor. Artık sizde çantanızda kalın kalın kitaplar taşımak yerine aşağıda paylaşacağım adreslerde kitaplar indirerek tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan kitaplarınızı PDF formatında okuyabileceksiniz.

En İyi 20 Ücretsiz E-Book (E-Kitap) İndirme Sitesi

 1. FreeBookSpot
 2. 4eBooks
 3. Free-eBooks
 4. ManyBooks
 5. GetFreeEBooks
 6. FreeComputerBooks
 7. FreeTechBooks
 8. Scribd
 9. Globusz
 10. KnowFree
 11. OnlineFreeEBooks
 12. MemoWare
 13. BluePortal
 14. OnlineComputerBooks
 15. SnipFiles
 16. BookYards
 17. The Online Books Page
 18. AskSam Ebooks
 19. Baen Free Library
 20. eBookLobby

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

1 Comment

 1. Binlerce Ücretsiz E Kitap İndir Veya İndirmeden Okuyabilir , Ailemize Katılarak Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz Hemen Bize Katıl Ve Favori Kitabını Seç.

  https://www.e-kitap.store/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir