Press "Enter" to skip to content

Ücretsiz Coming Soon (Yapım Aşamasında) Temaları

Sitenizi yeni kurdunuz ve henüz hazır değil mi? Ama bir yandan da üzerinde çalışmak ve projenizde ilerlemek mi istiyorsunuz? O zaman hemen sitenize bir yapım aşamasında sayfası koyun ve ziyaretçileri biraz sabırsızlandırın. Aşağıda birbirinden güzel ve ücretsiz wordpress yapım aşamasında sayfaları paylaşıyorum.

Ücretsiz olarak sitenizde kullanabileceğiniz bu temalar ile sitenizin açılmasına ne kadar süre kaldığını belirtebilirsiniz. Bu belirtmeyi yaptığınızda sitenizde bir sayaç belirir be geri saymaya başlar. Sayaç bittiğinde ise sitenizi artık açma vaktiniz gelmiş demektir.

1) Felice

Felice

2) Sssoon

 Sssoon

Sssoon

3) Ego Cafe

Ego Cafe

4. Trendy Divaa

Trendy Divaa

5) Coming Soon

Coming Soon

6) Glacier

glacier


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan En İyi Adsense Uyumlu WordPress Temalar başlıklı konuda yer alan "daily adsense theme, en iyi adsense uyumlu wordpress temalar ve en popüler adsense temaları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir