En İyi Adsense Uyumlu WordPress Temalar

Google Adsense‘den iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken işlerden birisi alt yapınızı bu reklam politikasına uygun olarak hazırlamaktır. Bu alt yapıyı hazırlarken birinci basamak olarak full google adsense uyumlu bir wordpress tema seçerek başlayabilirsiniz. Bu yazımda size google adsense ile birebir uyumlu ve en iyi reklam yerleşimleri hazır şekilde birbirinden güzel 3 adet magazine tema tanıtacağım.

Aşağıdaki temaları sitenizde kullanarak sitenize gelen ziyaretçilere google adsense reklamlarını en iyi şekilde sunabilir, belki de reklamları farklı kılarak ilgi çekmelerini sağlayabilirsiniz. Burada en ince ayrıntılar bile reklamlarınızın daha dikkat çekici hale gelmelerini sağlayabilir. Bu yüzden google adsense den iyi bir gelir sağlamak için düzgün tema seçmek çok önemli.

1. ProStore

prostore

ProStore en çok kullanılan google adsense wordpress temalarından birtanesidir. Basit arayüze sahip olması reklamlarınızı her zaman bir adım öne çıkaran faktör olacaktır. Aşağıda belirttiğim gibi reklamlarınızı google politikalarına uygun yerleştirirseniz ve en sık tıklanan reklam boyutlarını tercih ederseniz iyi bir kazanç elde etmeniz hiçte kaçınılmaz olmayacaktır.

prostore-adsense

2. Truemag

truemag

TrueMag teması 2400 küsür satışa ulaşmış en popüler wordpress temalarından birisidir. Gerek çoklu seçenekleriyle gerekse google adsense reklam yerleştirmelerine birebir uyumlu olması ile insanlar tarafından binlerce kez tercih edildi. Bu tema sayesinde yazılarınızın içine kadar google adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

3. Daily Theme

dailytheme

İngiliz Daily gazatesinden esinlenerek tasarlanmış bu eşsiz haber teması ile ilk yapmanız gereken iş ciddi bir şekilde içerik girerek sitenzie binlere ziyaretçi çekmek olmalı. Çünkü tema o kadar zengin bir görüntüde ki reklamlarınıza tıklatmak hiç te zor olmayacaktır. Bu tema ile adsense reklamlarınız ile piyasada kısa sürede fark yaratabilirsiniz. Reklam yerleşimleri konusunda çok zengin seçenekleri mevcut.

 

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

2 Comments

 1. http://www.creafe.net sitemdeki mevcut temayı inceleyebilir misiniz reklam yerleşimi açısından ? admatic kullanıyorum tbm oranım çok düşük, incelediğim kadaıyla en iyi yerleşimlerden bir tanesini kullanıyorum ancak tbm 0.4 ü göremedi 0.1-0.3 arasında gidip geliyor. Bir başka sitemde 1.1 gibi uçuk bir tbm yakaladım halbuki saçma sapan bir yerleşimle.

  1. barisdgn says:

   Selam kardeşim,

   Reklam yerleşimlerin fena değil fakat yerleşimlerin yüzünden TBM’ler düşük olamaz. Reklam yayıncılarının reklam giderlerine ayırdıkları bütçeler düşükse TBM’lerin etkilenir olumsuz yönde. İleri de TBM oranların artabilir de azabilir de. Ama sen reklam yerleşimlerini daha da iyileştirirsen daha fazla click geleceğinden geçmiş dönemlere oranla TBM’lerini daha dengede tutabilirsin. Reklam yerleştirmelerini de iyileştirmek için aşağıdaki konuma göz atabilirsin.

   http://www.barisdogan.com.tr/wordpress-google-adsense-eklentisi.html

   Başarılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir