En İyi Adsense Uyumlu WordPress Temalar

Google Adsense‘den iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken işlerden birisi alt yapınızı bu reklam politikasına uygun olarak hazırlamaktır. Bu alt yapıyı hazırlarken birinci basamak olarak full google adsense uyumlu bir wordpress tema seçerek başlayabilirsiniz. Bu yazımda size google adsense ile birebir uyumlu ve en iyi reklam yerleşimleri hazır şekilde birbirinden güzel 3 adet magazine tema tanıtacağım.

Aşağıdaki temaları sitenizde kullanarak sitenize gelen ziyaretçilere google adsense reklamlarını en iyi şekilde sunabilir, belki de reklamları farklı kılarak ilgi çekmelerini sağlayabilirsiniz. Burada en ince ayrıntılar bile reklamlarınızın daha dikkat çekici hale gelmelerini sağlayabilir. Bu yüzden google adsense den iyi bir gelir sağlamak için düzgün tema seçmek çok önemli.

1. ProStore

prostore

ProStore en çok kullanılan google adsense wordpress temalarından birtanesidir. Basit arayüze sahip olması reklamlarınızı her zaman bir adım öne çıkaran faktör olacaktır. Aşağıda belirttiğim gibi reklamlarınızı google politikalarına uygun yerleştirirseniz ve en sık tıklanan reklam boyutlarını tercih ederseniz iyi bir kazanç elde etmeniz hiçte kaçınılmaz olmayacaktır.

prostore-adsense

2. Truemag

truemag

TrueMag teması 2400 küsür satışa ulaşmış en popüler wordpress temalarından birisidir. Gerek çoklu seçenekleriyle gerekse google adsense reklam yerleştirmelerine birebir uyumlu olması ile insanlar tarafından binlerce kez tercih edildi. Bu tema sayesinde yazılarınızın içine kadar google adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

3. Daily Theme

dailytheme

İngiliz Daily gazatesinden esinlenerek tasarlanmış bu eşsiz haber teması ile ilk yapmanız gereken iş ciddi bir şekilde içerik girerek sitenzie binlere ziyaretçi çekmek olmalı. Çünkü tema o kadar zengin bir görüntüde ki reklamlarınıza tıklatmak hiç te zor olmayacaktır. Bu tema ile adsense reklamlarınız ile piyasada kısa sürede fark yaratabilirsiniz. Reklam yerleşimleri konusunda çok zengin seçenekleri mevcut.

 

 


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan 5+ Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması başlıklı konuda yer alan "free e-commerce wordpress theme, ücretsiz wordpress e-ticaret teması ve ücretsiz wordpress eticaret temaları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin