PES 2016 Sportoto Süper Lig Yaması [TR+YandexDisk]

PES 2016 Sportoto Süper Lig Yaması ile karşınızdayım. Eminim hepinizin günlerdir internet ortamın aramakla meşgul olduğunuz konulardan birtanesi de PES 2016 oyunu için Sportoto Süper Lig yaması. Aşağıda paylaştığım Yandex linkinden bilgisayarınıza indirip oyunun içine paketi kurabilirsiniz. Paketi yükledikten sonra otomatik olarak oyunun içine ligimizde yer alan 18 takımın da eklendiğini göreceksiniz.

Daha önceki yazılarımda Pes 2016 ile ilgili görüşlerimi bildirmiştim ve oyunun piyasaya çıkış tarihi hakkında bilgiler vermiştim. PES 2016 sistem gereksinimleri hakkında da bazı detaylara değinmiştim. Bu yazımda ise daha önceki PES serilerinde de sıkça yaşadığımız bir konuya değinmek istiyorum. PES tutkunlarının sportoto süper ligimizi evlerinde bilgisayar başında PES 2016 oyunu ile birlikte heyecanla yaşamaları sürekli vazgeçilmezlerimiz arasında.

Aşağıdaki adımları takip ederek henüz piyasada çok yeni olan PEs 2016 oyunu için süper lig yamasını indirebilirsiniz. Konami tarafından Bundesliga ve Süperlig malesef oyunun içinde otomatik olarak gelmiyor. Bizim yükleyeceğimiz yamalar ile bu ligleri oyunun içine entegre edebiliyoruz.

Oyundan Görüntüler

pes2016-sportoto-superlig-4

pes2016-sportoto-superlig-9

pes2016-sportoto-superlig-8

pes2016-sportoto-superlig-7

pes2016-sportoto-superlig-5

pes2016-sportoto-superlig-6

pes2016-sportoto-superlig-1

KURULUM

 • İndirdiğiniz ZIP’li dosyayı masaüstüne sağ tıklayıp “Buraya Çıkart” diyerek çıkardın. Bu işlemi yapmanız için bilgisayarınızda mutlaka WinRar programının yüklü olması gereklidir.
 • Daha sonra çıkardığınız dosyanın içindeki ” dt34_win.cpk ” dosyasını, Oyunun kurulu olduğu yerdeki ” data ” klasörünün içine atın. Çıkan sorunların tümüne evet deyin.
 • save ” dosyasını, Belgelerim/KONAMI/PES 2016 içine atın. Çıkan soruların tümüne evet deyin.

ÖNEMLİ

Yama kurulumunda sorun yaşamak istemiyorsanız yamayı oyunu bilgisayarınıza yükledikten hemen sonra kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Yama Hakkında

Dosya Boyutu: 400 MB

Dosya Türü: ZIP / Şifreli

Dosya Taraması: Temiz

İNDİRME LİNKİ

Yandex Disk [Ücretsiz] Tek Link

#PES 2016 Süper Lig Yaması İndir

RAR ŞİFRESİ : barisdogan.com.tr


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Android için en iyi 5 araba yarışı oyunları başlıklı konuda yer alan "android araba yarışı oyunları, android cihazlar için need for speed ve en iyi android araba yarışları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
 1. Serdar diyor

  Çok teşekkürler günlerdir bunu arıyordum. Yükleme konusunda şüphelerim var beceremezsem yardımınıza ihtiyacım olack.

  1. barisdgn diyor

   Rica ederim Serdar.

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.