Ücretsiz WordPress Fotoğrafçı Teması

Fotoğrafçılık geçmişten günümüze yıllardır süre gelen çok önemli mesleklerden birtanesidir.Bugün baktığımızda her yerde fotoğraflar, amatör veya profesyonel olsun her anımızda fotoğrafçılık ile ilgili işler mevcut.Gerek insanlar bu işten para kazanıyor, gerekse kimileri bunu hobi olarak görüyorlar.

Çok yaygın olarak kullanılan fotoğrafçılık sektörünün, özellikle bunu meslek babında yapan insanlar için en lazım şeylerden birtanesi kurumsal bir websitesidir.Eğer serbest bir fotoğrafçıda olsanız, normal bir dükkanınız da olsa mutlaka mesleğinize yönelik bir siteniz olmalıdır.

Sitenizde çektiğiniz fotoğraflarınıza, yayın politikanıza, kullandığınız malzemelere, fiyat bilgilerine kadar tüm bilgilerinizi ve hizmetlerinizi müşterilere hızlı yoldan aktarabilirsiniz.Ben size işinizde yardımcı olması açısından bu yazımda ücretsiz wordrpess fotoğrafçılık temasını sunuyorum.

Tema wordpress uyumludur ve sadece fotoğrafçılık la da yetinmeyim çok amaçlıda kullanabileceğiniz kullanışlı bir temadır.Aşağıda paylaştığım linklerden temanın canlı önizlemesini görebilir, ya da sitenizde kullanmak amacıyla temayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Tema kurulumu, editlemesi, ya da türkçeleştirme gibi sorularınız olursa benimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Tema Önizleme | Temayı İndir

 • Orhan Yılmaz

  Güzel bir temaya benziyor istediğim şekilde editleyip sitemde kullanacağım. teşekkürler.

  • barisdgn

   Beğendiyseniz sorun yok 🙂

 • kemal

  kurulumu bitürlü beceremedim adım adım söylermisiniz acaba

  • barisdgn

   Selamlar Kemal, zipli dosyayı indirdikten sonra wordpress panelinde Tema / Tema Yükle adımlarını takip ederek zipli formatı halinde temayı sunucuya yükle ve etkinleştir. Daha sonra panelden ayarlarını dilediğin gibi yapabilirsin.

   Çözemediysen tekrar dönebilirsin. 🙂

 • kemal

  Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/../bootstrap/less/reset.less.less) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/a9972841/public_html/wp-content/themes/CherryFrameworkk/includes/lessc.inc.php on line 80
  bu hatayı alıyorum nedendir acaba ?

 • kemal

  Warning: is_file() [function.is-fi]: open_basedir restriction in effect. File(/../bootstrap/less/reset.less.less) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/a9972841/public_html/wp-content/themes/CherryFrameworkk/includes/lessc.inc.php on line 80
  hatası alıyorum nedenı nedir acaba

  • barisdgn

   public_html/wp-content/themes/ klasörünün içini tamamen temizleyip daha sonra yüklemeyi dener misin? Sorun çözülmezse wordpress’i tamamen silip yeniden kurmayı da deneyebilirsin. Dosyalardan birtanesi zarar görmüş olabilir.

 • İndiremedim ama link verir misiniz

 • ArdaK

  Barış Bey iyi bayramlar diliyorum. Temayı indirip fotoğraflarımı kendi sitemde paylaşmak istiyorum yalnız indirme linki kırık sanırım ilgilenebilir misiniz?

 • Yavuz Ekincioglu

  Merhaba Barış Bey, temayı indiremedim. Başka bir link verebilir misiniz?