Press "Enter" to skip to content

Ücretsiz Yönetim Paneli Teması (Admin Template)

AdminLTE ücretsiz wordpress admin paneli teması sayesinde artık warez sitelerden admin template’leri araştırmanıza gerek kalmayacak diyebilirim. Piyasada birebir aynısı onlarca dolara satılan bu temalara hiç bir ücret ödemenize gerek kalmayacak. Çünkü AdminLTE teması tamamen ücretsizdir. Demo, Trial falanda değildir. Full ve ücretsiz.

Bootstrap ve responsive özelliklerini bir arada barındıran bu modern tema ile kişisel admin panelinizin kodlaması ve tasarlanması için çok vakit kaybetmeyeceksiniz. Herşey hazır. Size sadece indirmek ve sitede kullanmak kalıyor.

Admin template’in tamamına aşağıdaki linklerden inceleyebilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.

demoindir

 


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Samsung Galaxy S5 Nasıl Hızlandırılır? başlıklı konuda yer alan "samsung, samsung galaxy s5 hızlandırma ve samsung galaxy s5 nasıl hızlanır terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

One Comment

  1. hkr hkr

    nasıl kurucaz hocam ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir