Hayatın içinden muhteşem kareler: [Fotoğraf]

Her zaman söylerim fotoğraf çekmek bir tutkudur ve sanatsal bir duygudur. Yakaladığımız güzel anları sadece fotoğraf çekerek ölümsüzleştirebiliriz. O güzel kareler belki bir daha asla geri gelmeyecek ya da o güzen anları bir daha asla göremeyeceğiz ama en azından fotoğraf çekerek torunlarımıza dahi gösterebiliriz.

Hayatın içinden çekilmiş güzel fotoğraflar beni her zaman etkilemiştir. Herkes bir dolu şey çekiyor ama içlerinden bazılar muhakkak etkiliyor. Özellikle çekilmiş kareler usta ellerden çıktıysa tadından yenmiyor.

Yabancı bir kaynaklı sitede bugün muhteşem fotoğrafların yer aldığı bir yazıya rastladım ve sizinle paylaşmak istedim. Her bi fotoğraf ayrı ayrı düşündürüyor ve sizi o ana tanıklık ediyor. Fotoğraflara baktıkça kendinizi fotoğrafın içerisindeymiş gibi hissediyorsunuz. Şimdi o birbirinden güzel kareleri hep birlikte inceleyelim.

18 hayatin-icinden-1 hayatin-icinden-10 hayatin-icinden-11 hayatin-icinden-12 hayatin-icinden-13 hayatin-icinden-14 hayatin-icinden-15 hayatin-icinden-16 hayatin-icinden-17 hayatin-icinden-19 hayatin-icinden-2 hayatin-icinden-20 hayatin-icinden-21 hayatin-icinden-3 hayatin-icinden-4 hayatin-icinden-5 hayatin-icinden-6 hayatin-icinden-7 hayatin-icinden-8 hayatin-icinden-9

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir