5+ Ücretsiz WordPress E-Ticaret Teması

Ticaret artık yerini online yani e-ticaret sektörüne doğru hızla bırakmaya devam ediyor. Özellikle teknoloji sektöründe e-ticarete aşırı yüklenme var. Artık herkes işini internetten satış şeklinde yapmaya başladı. Pazardaki bu yoğunluk ise bize geleceğe dair biraz ipucu veriyor diyebiliriz.

Siz de kendi e-ticaret sitenizi kurup ürünlerinizi internetten satmak veya insanlara duyurmak için öncelikle güzel bir mağaza açmalısınız. Bu güzel mağaza ise(sanal ortamda) güzel bir tasarıma sahip bir site ile olur. Sitenizin tasarımı ne kadar kaliteli ise mağazanıza giren müşterilerden o kadar artı puan alacaktır.

Eğer online sektördeki mağazanızı wordpress alt yapısı altında oluşturmayı düşünüyorsanız bu yazımda sizlere paylaşacağım 5 adet birbirinden harika tasarıma sahip, tüm cihazlar ile uyumlu responsive wordpress e-ticaret temalarına ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Hepsi birbirinden farklı tasarıma sahip. Hoşunuza giden tasarımı kendi özgürlüğünüze göre yeniden düzenleyebilir, ya da çeşitli kısımlarına müdahale edebilirsiniz. Bu bir renk olabilir, ya da bir grid değişimi gibi. Sidebar’lar da tamamen özgürsünüz. Temaların çeşitli yerlerine kendi alanlarınızı ekleyip özelleştirebilirsiniz.

Tasarımların hepsi birbirinden güzel ki hangisini sitenizde kullanacağınıza zor karar vereceksiniz gibi gözüküyor. 2014 yılında en çok tercih edilen temalarında arasında yer aldğığı en güzel ücretsiz e-ticaret temalarının önizlemelerine de aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

5 Adet birbirinden güzel ücretsiz wordpress e-ticaret teması;

1- Virtue

ucretsiz-wordpress-eticaret-temasi-1

Anasayfası daha çok ürün ağırlıklı sade hoş bir e-ticare teması. Ürünlerinizi kendi ürünleriniz gibi düşünüp kullanmadan önce öyle karar verin. Mavi ağırlıklı tonlarına istediğiniz rengi atayabilirsiniz.

İncele | İndir

2- Bearded

ucretsiz-wordpress-eticaret-temasi-2

 

Daha tarz bir e-ticaret teması arıyorsanız tam size göre, Spor giyim veya kıyafet satıyorsanız bu tasarım ile sektörde fark yaratabilirsiniz.

 

İncele | İndir

3- Kidshop

ucretsiz-wordpress-eticaret-temasi-3

Eğer çocuk ürünleri veya oyuncakları satıyorsanız tam size göre bir wordpress teması. Anneleri veya anne adaylarını bu tema ile satış konusunda kolay ikna edebilirsiniz.

İncele | İndir

4- Light

ucretsiz-wordpress-eticaret-temasi-4

Çok basit ama bir o kadar öne çarpan ürünleriyle dikkat çeken bu tema satışlarını sade bir tasarım üzerinde gerçekleştirmek isteyenler için birebir.

İncele | İndir

5- Mystile

ucretsiz-wordpress-eticaret-temasi-5

Müthiş konsept ürünlerinizi bu harika tasarım ile bütünleştirip sergilemek istemez misiniz? Daha ne duruyorsunuz. Bu güzel tasarımla harika ürün zincirinizi bütünleştirip hedef kiyleyle buluşturmanız için önününüzde hiç bir engel yok.

İncele | İndir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

1 Comment

  1. Ufuk Unakıtan says:

    Kaliteli temalar var aralarında teşekkür ederim işime yarayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir