5 Adet WordPress Ücretsiz Fotoğrafçı Temaları (Photography)

Fotoğrafçılık mesleğini yapan kişilerin en önemli ihtiyaçlarından biriside web sitesidir. Çekilen fotoğrafları güzel bir ücretsiz wordpress fotoğrafçı teması ile müşterilerinize duyurmak istemez misiniz? Aşağıda birbirinden güzel ve ücretsiz wordpress temalar ile kendi web sitenizi yaratabilir ve hoş bir tasarımla süsleyebilirsiniz.

Aşağıdaki temalarda birbirinden farklı tasarımlar yer almaktadır. İstediğiniz tasarımı kendinize göre düzenleyip yayına alabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları, ücretlendirmeleri veya firmanız hakkındaki diğer kurumsal bilgilerinizi tek bir tıkla müşterilerinize duyurabilirsiniz.

Sadece bu işi resmi olarak yapanlar için değil, fotoğraf çekme işini hobi olarak gerçekleştiren arkadaşlar için de birbirinden güzel wordpress temalar mevcut. En güzel fotoğraflarınızı sergilemeniz için önünüzde hiç bir engel yok.

Aşağıda beğendiğiniz temaların önizlemesini “İncele” butonuna tıklayarak görebilirsiniz. Siteyi henüz yayına almadan nasıl durduğunu da böylelikle görmüş oluyorsunuz. Demo temalarda yer alan içerikler sizi aldatmasın. Hepsi tamamen kalkıp sizin koyacağınız içerikler gelebilir. Siz sadece beğendiğiniz temayı inceleyin ve indirin.

Temaların kurulumu ve kullanımı hakkında sorularınız varsa yazı altına yorum yaparak benimle paylaşabilirsiniz.


 

1. Wedding

wordpress-fotografci-temalari-1

demoindir


2. Art Works

wordpress-fotografci-temalari-2

demoindir


3. SnapShot

wordpress-fotografci-temalari-3

demoindir


4. Portfolium

wordpress-fotografci-temalari-4

demoindir


5. Imbalance

wordpress-fotografci-temalari-5

demoindir

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir