Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Landing Page: OneEngine Teması

İster kişisel ister kurumsal WordPress siteniz için bütün bilgilerinizi ziyaretçilerinize sayfa sayfa dolaşmak yerine tek sayfadan duyurmak istiyorsanız bu güzel tema ücretsiz olarak senin olabilir. Dilediğin işinde kolayca üzerinde editleyere kullanabilirsin.

Artık yeni tasarım trende tek sayfa altında birleşmeye başladı. Çoğu kurumsal firma bile kurumsal bilgilerinden portfolyosuna kadar tüm içerikleri kullanıcılara tek sayfa, yani aşağı yukarı otomatik kayan sayfada sunuyor. Özellikle Html5 ve Css3 çıktıktan sonra bu kullanım daha da yaygınlaştı. Bence kullanıcı deneyimi açısından sayfa sayfa dolaşmak yerine bütün içeriği tek sayfada sunmak daha mantıklı. Fakat işleriniz tek  sayfada olacağı için karmaşadan uzak sade ve net olmalıdır.

OneEngine teması geliştiriciler tarafından ücretsiz olarak paylaşılmaktadır. Siz bu temayı dilediğiniz projenizde kafanıza göre kullanabilirsiniz. Biraz Html & Css & WordPress alt yapınız varsa üzerinde yapacağınız kolay editlemeler sayesinde temayı kişiselleştirebilirsiniz.

Tema üzerinde hazır font ve renk seçenekleri mevcut. Hiç kod yapısıyla uğraşmadan istediğiniz fontu ve genel rengi tema ayarlarından kolayca belirleyebilirsiniz. Geri kalan tüm işlemleriniz için mutlaka bildirin.

Kullanım bakımından sorunlar yaşarsanız mutlaka bana bildiriniz.

demoindir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Hueman Ücretsiz Türkçe WordPress Teması başlıklı konuda yer alan "en iyi türkçe wordpress magazin teması, hueman ve hueman tema terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin