Ücretsiz Responsive Modern WordPress Blog Teması

Tema değiştirmeye karar verdiyseniz ve sade bir şeyler arıyorsanız bu temayı size önerebilirim. Neden diye soracak olursanız çoğu insan tasarımda sadelikten hoşlanır ve fazla karmaşayı sevmez. Piyasada çoğu kişisel blog teması rengarenk ve bir dolu görsel şeklinde. Tabi trend bu yöne doğru ilerliyor ama her insan bu trendi sevmek zorunda değil.

Siz siteniz için sade düzgün anlaşılır bir tema arıyorsanız bu ücretsiz üstelik responsive(tüm cihazlara duyarlı) sade temayı indirip kullanabilirsiniz. Temanın hiç bir telif hakkı vs. yoktur. Geliştiricisi temayı ücretsiz olarak kullanıma açmıştır. Ben de zaten insanların emeklerine saygı duyan birisi olarak bu sitede telif hakkına giren hiç bir içeriği izinsiz asla kullanmam. O yüzden içiniz rahat olsun.

blog-grid-theme-responsive

Tema tüm cihazlara uyumludur. Tarayıcı uyumluluğu bakımından da sorun yaşamazsınız. Kişisel görüşlerinizi ve çalışmalarınızı sitenizde şık bir biçimde paylaşabilirsiniz. Sıradan basit bir wordpress teması kurar gibi kolayca dakikalar içinde kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden temanın önizlemesine ve indirme adresine ulaşabilirsiniz.

demo indir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir