Microsoft HoloLens ile hayatımız değişecek!

Microsoft, insanlık adına hayatımızı değiştirecek bir teknoloji ürününün altına imzasını atmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte herkes Windows 10 ile ilgili detaylı bilgiler beklerlen firma bunların yanında yakın zamanda detaylarını daha da genişçe duyuracağı üzerinde çalıştığı HoloLens ürünü hakkında bazı bilgiler verdi.

HoloLens ismini verdiği kask görünümlü akıllı gözlük sayesinde hologram uygulamalar ile gelecekte hayatımızı kolaylaştıracak işlere imza atmaya hazırlanıyor.

Ne zaman çıkacağı ve nerelerde kullanılacağı hakkında henüz ortada kesin bir bilgi dolaşmasa da videoyu izlediğinizde siz de anlayacaksınız ki eğer bu fikir hayat geçirilirse ileriye dönük bizi ne derece olağanüstü teknolojik işler beklediğini tahmin bile edemezsiniz.

Zaman öyle gösteriyor ki gelecekte artık işlerimizi sadece hayal gücümüzü kullanarakta yapabileceğiz. Maliyeti ne olur bilmem ama olağanüstü bir yenilik olduğunun da altını çizmeden edemiyorum.

Tanıtım videosunu izleyerek umarım bana biraz hak verirsiniz. Keyifli seyirler.:)


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan En iyi oyuncu Notebook'u nasıl seçilir? başlıklı konuda yer alan "en iyi oyun notebooku nasıl seçilir, gaming notebook ve oyun için en iyi notebook terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin