Full Oyun VBulletin Forum Teması

Eğer bir oyun forum sitesi kurmak istiyorsanız muhteşem bir vbulletin oyun forum teması ile karşınızdayım. Oyun bazlı konuları ele alarak açılan forumlar işi sıkı tuttuğunuz taktirde oldukça tutacak bir platformdur. Eğer işinizi ciddiye alıp kuracağınız foruma biraz özen gösterirseniz, aylar içinde binlerce kişinin siteye erişmesini sağlayabilirsiniz. Ve kısa süre içerisinde de para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikle ülkemizde oyun tutkunu çok. Çoğu oyunsever hergün forumlardan işine yarayacak bilgiler kovalıyor. Kimisi umduğunu buluyor, kimisi ise bazı forumlardan istediği sonucu pek çıkaramıyor. Siz eğer bu işte ciddi düşünüyorsanız önce işe güzel bir tema kullanarak başlamalısınız.

full-oyun-forum-temasi-vbulletin
full-oyun-forum-temasi-vbulletin

İnsanlar foruma girdiklerinde hoş bir görüntü ile karşılaştığında o foruma olan sempatileri artacaktır. Aşağıda forum sitesine ait ekran görüntüsüne ve indireceğiniz dosyalara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz temanın üzerinde kafanıza göre değişiklikler de yaparak kendinize göre özgünleştirebilirsiniz. Güzel forumlara, güzel projelere!

demo indir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir