Ücretsiz VBulletin Webmaster Forum Teması

Webmaster forumu kurmak isteyenlere çok güzel bir vbulletin webmaster forum teması ile karşınızdayım. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu güzel tema ile kendi webmaster forumunuzu anında kurabilirsiniz. Tabi bunun için önce gerekli vbulletin alt yapılarını ve veritabanı kısmını sitemizde oluşturmamız gerekiyor. Ardından oldukça basit giydirmeler ile aşağıda paylaştığımız güzel webmaster forum temasını sitenize giydirebilirsiniz.

webmaster-forum-temasi

Artık başka webmaster sitelerinde dolaşmak yerine kendi forumunuzu kurup insanları kendi sitenize toplamanın vakti geldi de geçiyor bile. Hiç bir iş için geç kaldım demeyin. Ya da ben bu işi yapamam farklı konulara yöneleyimde demeyin. Yapanlar ile sizin aranızda hiç bir fark yok. Eğer bir işi kafanıza koyduysanız not alın ve fazla ertelemeden hayata geçirmeye başlayın.

Bu yazımda da belirttiğim gibi örneğin bir webmaster forumu kurma hayalini taşıyorsanız bu tema ile projenizi hemen hayata geçirmeye ve emek vermeye başlayabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin. Umarım beğenirsiniz.

demo indir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

2 Comments

  1. Seyit says:

    Linki yenilermisin

  2. alee says:

    link patlamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir