İnternetten Müzik Dinlemek İçin En İyi 5 Web Sitesi

Günlük yaşantımızda yaptığımız işlerden bazıları kuşkusuz müzik dinlemektir. Müzik dinleme işini gerek işimiz için, gerekse bire hobi olarak çok sık yaparız. Özellikle bir işte çalışıyorsanız işlerin çok yoğun anlarında kendinizi işinize daha iyi fokuslamak adına hemen kulaklığımızı takıp müzik dinlemeye başlarız.

Müzik dinlemek aslında çok güncel tutulması gereken bir konu. Çünkü habire piyasada yeni şarkılar ve albümler meydana çıkıyor. Daha dün dinlediğimiz bir şarkı 1 ay sonra artık dinlenemez bir hal alıyor. İşte bu yüzden şarkılarımızı sürekli güncel tutmak ve yanımızda taşımak biraz güç bir hal alıyor. Bize de bu yüzden en mantıklı çözüm olarak şarkıları internetten dinlemek düşüyor.

Ben de size bu yazımda internetten en güncel parçaları çok hızlı bir şekilde dinleyebilmek için onlarca müzik dinleme sitesi içinden en popüler ve en iyi 5 siteyi ayırdım. Aşağıdaki müzik dinleme sitelerinden hızlı ve kolay bir biçimde dilediğiniz parçayı dinleyebilirsiniz.

İnternetten müzik dinleme siteleri için aşağıdaki adresleri tercih edebilirsiniz.

Google Play Music

grey En iyi Müzik Dinleme Servisleri

Google play müzik android işletim sisteminde ön yüklü olarak geldiği için popüler bir müzik dinleme servisidir. 30 milyonda fazla müzik içeriği bulunan google play müzik servisinde müzikleri 320kbps kalitesinde dinleyebilirsiniz. Google müzik servisine buradan erişebilirsiniz ancak henüz ülkemizde kullanıma açılmadığı için yurt dışından veya VPN gibi çözümlerle Google Play müzik servisine ulaşabilirsiniz.

Spotify

grey En iyi Müzik Dinleme Servisleri

Spotify online ve çevrimdışı müzik dinleme servisi ile en iyi içeriğe sahip olabilirsiniz. Müziklerinizi bilgisayarınıza veya akıllı cihazlarınıza indirerek offline olarak müzik dinlayebilirsiniz. Spotfy müzik dinleme servisine buradan kayıt olarak müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Pandora

grey En iyi Müzik Dinleme Servisleri

İnternet müzik dinlemede İnternet Radyosunu tercih eden pandora tüm dünyadaki radyoları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Radyoları yüksek kalitede dinleyebileceğiniz Pandora’ya buradan ulaşabilirsiniz. Yine ülkemize kapalı olan Pandora servisine Zenmate gibi programlarla ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime Music

grey En iyi Müzik Dinleme Servisleri

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden Amazon’un hizmeti Prime music ile milyonlerca şarkıyı buradan edinebilirsiniz.

Youtube Müzik

grey En iyi Müzik Dinleme Servisleri

Youtube müzikle internetteki istediğiniz müzikleri kolayaca dinleyebilirsiniz. İstediğiniz platformdan giriş yaparak dinleyebileceğiniz youtube müzik servisi en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Buradan youtube müziklerini dinleyebilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir