Orange Juice 3D Ücretsiz Adobe Photoshop Fontu

Eğer herhangi bir tasarım işi ile uğraşıyorsanız ve elinize tasarımınızda kullanacağınız güzel bir font gerekiyorsa bu yazımda doğru yerde olabilirsiniz. 3D gölge efekti sayesinde tasarımınızda 3 boyutlu bir font kullanarak tasarımınızı harikalaştırabilirsiniz.

Ama şunu da belirteyim font malesef türkçe karakter desteklemiyor. Türkçe karakter destekleyen 3D fontları ayrıca diğer yazılarımda paylaşacağım. Eğer yabancı bir firmaya yabancı bir isimle örneğin bir içecek firmasına ambalaj tasarımı yapıyorsanız bu fontu sloganınızda kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

3d-photoshop-fonts

[mks_button size=”large” title=”Fontu İndir” style=”squared” url=”http://dl.dafont.com/dl/?f=orange_juice” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Materyal Dizayn Renk Paleti başlıklı konuda yer alan "2015 tasarım renkleri, google ve material design terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.