Hugo & Cristiano Ronaldo Superstar Skaters Sonsuz Koşu Oyunu

Dünya yıldızı Cristiano Ronaldo ile çocukluğumuzun en maceralı oyun kahramanlarından birisi olan Hugo’nun bir arada yer aldığı sonsuz bir koşu oyunu oynamaya var mısın? 🙂 Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş Superstar Skaters oyununu aşağıdaki bağlantıları takip ederek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Las Vegas caddelerinde Hugo ile Cristiano Ronaldo’nun sonsuz koşu kapışmasına parmaklarınızın ucuyla eşlik edeceksiniz. Özellikle Cristiano Ronaldo’nun çizgi karakterindeki gerçekçilik ilk dikkatimi çeken olay oldu oyunda. İlk oynadığınız zaman Subway Surfers oyununu anımsatabilir.

Yol kenarında top sektirirken paparazzilere yakalanan CR7, fotoğraf çektirmemek için kaydırağına sarılır ve koşmaya başlar. Bu andan itibaren kontrol tamamen sizin elinizde. Umarım sakatlamazsınız. 🙂

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=B_VPPSVIb6M

Cristiano Ronaldo ve Hugo Sonsuz Koşu Oyununu İndir

iOS

Android için indir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan PES 2016 Sportoto Süper Lig Yaması [TR+YandexDisk] başlıklı konuda yer alan "konami, pes 2016 ve pes 2016 beşiktaş terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.