Samsung Galaxy A9 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A serisinin son amiral gemisi olarak piyasaya sürmesini beklediğimiz Samsung Galaxy A9 Teknik Özellikleri uzakdoğu forum siteleri aracılığı ile piyasaya sızdırıldı. Şu an için cihazını ne zaman piyasaya sürüleceği ve ne kadar fiyattan satışa sunulacağı konusunda pek bir bilgi sahibi olamasakta teknik detayları bakımından biraz bilgi vermeye çalışacağım.

galaxy-A9-antutu

Sızdırılan özelliklerde Qualcomm’un Snapdragon 620 işlemcisi, Adreno 510 grafik işlemcisi, 3 GB ram ve 32 GB dahili depolama seçeneği bulunuyor. 5.5 inç ekran ile satışa çıkması beklene Galaxy A9 Antutu testinde aldığı puanlar ile dikkat çekiyor. Galaxy A9 tek çekirdek testinden 1325 puan çoklu çekirdek testinden 4461 puan alarak üst seviye akıllı telefonlara yaklaşıyor.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan General Mobile 4G (Android One) Teknik Özellikleri başlıklı konuda yer alan "android, android one ve General Mobile 4G terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.