HTC One A9 Teknik Özellikleri

HTC yeni orta sınıf modeli olan A9’u geçtiğimiz günlerde tanıttı. Tasarımsal anlamda ilk bakıldığında iPhone 6’yı andıran bir yapıya sahip olan cihaz özellikleri ile de hiç te fena bir cihaz olmadığını gösteriyor.

Tasarımsal anlamda çok şık bir görüntüye sahip olan HTC One A9’un gerek ses kalitesi gerekse aksesuar bakımından zengin alternatif sunması dikkatlerden kaçmıyor.

HTC-One-M9-ve-One-M9-Plus-Benchmark-Testinde-Ortaya-Çıktı

HTC One A9 Teknik Özellikleri;

HTC One A9 güçlü özellikleri ve yeni Android 6 Marshmallow işletim sistemi ile gelecek. Özelliklerine bakacak olursak Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisini kullanıyor. HTC one A9 Ram ve Depolama seçenekleri ile iki farklı modeli ile geliyor. 16 GB depolama modelinde 2 GB ram, 32 GB depolama modelinde ise 3 Gb ram ile geliyor. Depolama seçenekleri size yeterli gelmiyorsa One A9’u micro SD kart desteği ile 2 TB‘ta kadar hafızasını yükseltebilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

1 Comment

  1. CAsper60 says:

    efsane

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir