HTC One A9 Teknik Özellikleri

HTC yeni orta sınıf modeli olan A9’u geçtiğimiz günlerde tanıttı. Tasarımsal anlamda ilk bakıldığında iPhone 6’yı andıran bir yapıya sahip olan cihaz özellikleri ile de hiç te fena bir cihaz olmadığını gösteriyor.

Tasarımsal anlamda çok şık bir görüntüye sahip olan HTC One A9’un gerek ses kalitesi gerekse aksesuar bakımından zengin alternatif sunması dikkatlerden kaçmıyor.

HTC-One-M9-ve-One-M9-Plus-Benchmark-Testinde-Ortaya-Çıktı

HTC One A9 Teknik Özellikleri;

HTC One A9 güçlü özellikleri ve yeni Android 6 Marshmallow işletim sistemi ile gelecek. Özelliklerine bakacak olursak Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisini kullanıyor. HTC one A9 Ram ve Depolama seçenekleri ile iki farklı modeli ile geliyor. 16 GB depolama modelinde 2 GB ram, 32 GB depolama modelinde ise 3 Gb ram ile geliyor. Depolama seçenekleri size yeterli gelmiyorsa One A9’u micro SD kart desteği ile 2 TB‘ta kadar hafızasını yükseltebilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Samsung Galaxy A9 Teknik Özellikleri Sızdırıldı başlıklı konuda yer alan "antutu, galaxy a9 ve galaxy a9 fiyatı terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. CAsper60 diyor

    efsane

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.