Kış Modasına Uygun Kedi Kıyafetleri

Kediler bence dünyanın en sevilesi hayvanlarından. Her hayvan sevilesidir ama bana göre kedilerin yeri her zaman ayrıdır. Temiz ve akıllı olmaları beni hep kendilerini sevmeye yöneltmiştir. Sokakta dahi ne zaman sahibine yaklaşan kedi ile karşılaşsam hemen telefonumu çıkarır ve en iyi kareyi yakalamak için fotoğraf çekmeye başlarım.

Neyse konuyu çokta fazla uzatmadan asıl sadede geleyim. Bu şirin kedilerimiz sadece mamalarını yemekle kalmıyor kışın giyeceği kıyafetlere de o kadar özen gösteriyorlar 🙂 Bu yazımda sizlere bu yaz kediler için kış modasında ne tarz kıyafetler var onların fotoğraflarını paylaşacağım.

Fotoğrafları incelerken ve o kediciklerin surat ifadelerini gördükten sonra tebessüm etmeniz içten bile değil. İşte o birbirinden tatlı kediler ve tarzları…

Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Mafia 3 oyununa ait ilk görüntüler [Video+Foto Galeri] başlıklı konuda yer alan "2k games, mafia 3 ve mafia 3 fotoğrafları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.