Fifa 2016 Demo nasıl indirilir?

EA Sports‘un son şaheseri FIFA 2016 geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıkmıştı. FIFA 2016 ile daha gerçekçi ve daha oyunun içerisindeymişçesine futbol deneyimi yaşamanıza çok az kaldı diyebilirim. Şu an sadece oyunu Demo olarak EA Sporst’un sitesinden ücretsiz indirebiliyoruz. İleriki günlerde oyunun tüm platformlarda aynı anda piyasaya çıkması bekleniyor.

Oyundan biraz bahsedecek olursak oyuncuların yıldız sayılarından biraz artış olduğunu görüyoruz. Türkiye Liglerinde oynayan yıldız oyunculardan sadece Nani ve Quaresma’da 5 yıldız özelliği mevcut. Diğer yıldızlar 4’er yıldıza sahipler. Bu da bu iki futbolcunun bireysel yeteneklerinden kaynaklanıyor olsa gerek. İkiside daha birebirde etkili ve çalımı seven oyuncular olduğu için FIFA 2016’da 5’er yıldız özelliğine sahipler.

FIFA Ultimate Team FIFA 2016’da da oyunda yer alıyor. Kendi takımınızı oluşturup online mecrada yeteneğinizi konuşturabilirsiniz. Kendinizi oyunun içinde bireysel olarak oluşturup efsane dahi olabilirsiniz. Aşağıda oyunun Demo halini nasıl indirebileceğinizi adım adım açıklayacağım. Oyunun demosunu oynayarak kendinizi şimdiden FIFA 2016’ya hazır hale getirebilirsiniz.

FIFA 2016 Demo indirmek için adımları takip ediniz.

    • https://www.easports.com/uk/fifa/demo adresine giriyoruz.
    • DOWNLOAD THE DEMO NOW! başlığı altında bulunan kısımdan oyunu hangi platformda indirmek istiyorsanız o bağlantıya tıklıyorsunuz.

fifa16platforms

   • Download PC Demo via Origin bağlantısına tıkladığınızda sizi aşağıdaki sayfaya yönlendirecek. Bu kısımda aşağıda işaretlediğim kısımdan FIFA 16 yı seçiyorsunuz.

fifa16indir

   • FIFA 2016 bağlantısına tıkladığınız zaman sizi aşağıdaki sayfaya yönlendirecek. Bu kısımda ise aşağıda işaretlediğim linke tıklıyoruz.

fifa16indir-more

  • Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereden hesabınız yoksa hesap oluşturuyorsunuz ve kullanıcı girişi yaparak indirme işlemini tamamlıyorsunuz.

fifa16login

Bu adımları sorunsuz geçtiğimiz zaman FIFA 2016’yı bilgisayarımıza kolayca indirebiliyoruz. Eğer adım adım takıldığınız veya problem yaşadığınız bir kısım olduysa bu yazı altına yorum yaparak belirtiniz. Sorunu çözmeye çalışalım. Hepinize kolay gelsin!

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir