FIFA 2015 ve PES 2016 Karşılaştırması [Video]

FIFA 2016 ve PES 2016 piyasaya artık resmen çıktı. Oyun severler en çok keyif aldığı oyun platformlarında oyunlardan keyif almaya başladılar bile. Bu yazımda sizlere PES ve FIFA serilerinin en son oyunları olan PES 2016 ve FIFA 2016 karşılaştırmasının yapıldığı bir video paylaşıyorum.

Video’da her iki oyunda baştan sonra karşılaştırılıyor. Her iki oyunda ünlü futbolcuların yüzlerinden, oyun içerisindeki hareketlere kadar detaylı bir tanıtım mevcut. Video’yu oluşturan arkadaş büyük emek harcamış tebrik etmek lazım.

Oyunların açılış ekranlarından, oyunlarda yer alan liglere kadar güzel bir kıyaslama izleyeceksiniz. Ben şu an iki oyunu da henüz oynayamadım. O yüzden oyunlar ile ilgili deneyimimi sizlere aktaramıyorum. Oyunları oynar oynamaz deneyimlerimi bizzat aktaracağım. Yaklaşık 30 dk süren bu video ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan iPhone Batarya Ömrü Uzatma İpuçları başlıklı konuda yer alan "iphone 5 batarya ömrü uzatma, iphone 5s batarya ömrü uzatma ve iphone 6 batarya ömrü uzatma terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.