Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

1430170497_fotografduzenleyiciAndroid akıllı telefonlarınız için harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması ile karşınızdayım. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bu güzel uygulama ile tüm fotoğraflarınız üzerinde özgürce düzenlemeler yapabileceksiniz.

Android cihazların uygulamas uzantısı olan APK formatında bilgisayarınıza veya direkt olarak mobil cihazınıza indirebileceğiniz android fotoğraf düzenleme uygulaması ile fotoğraflarınıza efektler verebilir , kırpabilir, yazıları yazıp sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın geliştiricisinin uygulamayı tanıtan yazısı birebir şu şekilde;

Denemeyenler için bu mucizevi program hakkında birkaç tanıtım bilgisi sunalım! Fonksiyonel bir uygulama olmasından dolayı efekt vermek ve düzenleme yapmak oldukça basit! Kolay ve güçlü bir düzenleme altyapısı mevcut olduğundan dolayı resme en yakışan uygulamaları direkt olarak gerçekleştiriyor. Filtre ve efekt kullanmanın ne kadar basit bir adımla uygulandığını göreceğiniz gibi, zamanlama şansı ile de Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlardan anında paylaşım yapma hakkınız oluyor! Uygulamalar, tabletler için de optimize edildiği için artık geniş bir çerçeveden görebilme olanaklarınız mevcut!

40’dan fazla filtresi mevcuttur. Aynı zaman da yeni eklenen yazı tipleri ile beraber de fotoğrafa metin ekleyebilir, dokunmatik özellikleri ile de süsleyebilirsiniz. Fotoğraf üzerine parmak boyama özelliği mevcuttur. Çerçeveler gayet şık ve 2015 güncellemesi yapılarak sunulmuştur. Kolaj yapmanın ne kadar basit ve kolay olduğunu bu programla fark edeceksiniz!


apk-indir

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir