Türkiye’de En Çok Beğeni Alan 10 Facebook Sayfası

İnternet, sosyal medya ve akıllı telefon kullanma oranında zirvede yer alan ülkelerin başında gelir her zaman bizim ülkemiz. Bu alanlarda zirvelerde yer almak demek sosyal medyayı en çok kullanan ülkelerden birisi olduğumuz anlamına geliyor.

Bu yazıyı yazma sebebim Türkiye’de en fazla beğeni almış facebook sayfalarının sıralamasını ve beğeni sayılarını sizlerle paylaşmak. Rakamları görünce bana biraz hak verebilirsiniz.

Türkiye’de en fazla beğeniye sahip Türk sayfası Galatasaray Spor Kulübünün resmi facebook sayfası. Onu hemen Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi facebook sayfası takip ediyor. Üçüncü sırayı ise Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan alıyor. Diğer sıralamayı ve beğeni sayılarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Listede ilginç isimler mevcut.

facebook-en-cok-begeni-alan-sayfalar

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir