WordPress Site Sayaç Eklentisi

jetpack-stats-plugin-for-wordpress-compressedUzun zamandır paylaşamadığım wordpress eklenti serilerine güzel bir sayaç eklentisi ile devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tanıtacağım Mechanic Visitor Counter isimli wordpress eklentisi sayesinde siteniz için onlarca satır kod yazmadan basit bir kurulumla sayaç ekleyebileceksiniz.

Sayaç eklentisini ister wordpress panelinizden, isterseniz ftp programları ile manuel olarak wordpress tabanlı sitemize kuruyoruz. Daha sonra eklentiler kısmında kurmuş olduğumuz eklentimizi etkinleştiriyoruz.

Eklenti ayarlarını basit ve hızlı bir şekilde özelleştirdikten sonra sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Eklentiyi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

WordPress sayaç eklentisi


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan WordPress Regenerate Thumbnails Eklentisi başlıklı konuda yer alan "Regenerate Thumbnails, Regenerate Thumbnails eklentisi ve Regenerate Thumbnails kullanımı terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin