Ücretsiz WordPress Dizi Film Teması

Çok güzel bir wordpress video teması ile daha karşınızdayım. Temayı tanıtıma geçmeden önce temanın hangi amaçlar doğrultusunda kullanılacağını zaten başlıktan tahmin etmişsinizdir. Eğer güzel bir içeriği ağırlıklı olarak video, dizi, film, fragman, afiş vs. tarzı site açmayı düşünüyorsanız aşağıda kısaca anlatacağım Box Office video temasını projenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

wordpress-dizi-film-temasi
WordPress Dizi-Film Teması

Aslında tüm güzellikler temanın anasayfasında diyebilirim. Siteye eklediğiniz dizi-film afişleri sitenin anasayfasında gözüküyor ve ziyaretçileriniz bu afişler vasıtasıyla ilgili filmlere, dizilere veya fragmanlara ulaşabiliyorlar. Afişe tıklandığı zaman o filmin konusuna gidiyorsunuz. İsterseniz videonun özgün içeriğini bu alanda açıklayabilirsiniz. Ne kadar uzun anlatırsanız o kadar faydalı olur sizin için.

wordpress-dizi-film-temasi-aciklama

wordpress-dizi-film-temasi-aciklama-video-player-youtube

Sol kısımda bulunan film afişine tılandığı zaman video açılıyor. YouTube’dan veya diğer büyük sitelerden iframe kodları ile dilerseniz otomatik çekebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak temayı önizleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tema ÖnizlemeWordPress Dizi-Film Teması İndir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Ücretsiz Modern Responsive Kişisel Blog Teması başlıklı konuda yer alan "full width wordpress tema, kişisel blog ve responsive terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.