Ücretsiz Sosyal Medya İkonları (Free Web Icons)

Bu yazımda sizlere sosyal medyada en popüler web sitelerinin ikonlarının yer aldığı bir ikon setinden bahsedeceğim. Aslında set demek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama sizi direk sosyal medya ikonlarının yer aldığı web sitesine yönlendireceğim.

Neredeyse tüm sosyal medya sitelerinin logolarının yer aldığı ikonlar tek bir adreste sizleri bekliyor. Üstelik ücretsiz olarak bu ikonları tüm çalışmalarınızda kullanabileceksiniz.

stack-icons

Siteye girdiğiniz andan itibaren ikonlar karşınıza çıkıyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir durum var o da ikonların 8 farklı alternatifi bulunması. İkonların yer aldığı set kısımın hemen üstüne bulunan menüler arasında geçiş yaparak ikonlarınızı stillendirebilirsiniz. Menülere tıkladığınız anda ikonların değiştiğini göreceksiniz.

Beğendiğiniz ikon setini seçtikten sonra alt kısımda bulunan indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Zip formatında ikonlara sahip olabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz.

indir

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir