Etiketleri Ön Plana Çıkaran WordPress Teması: Meeta

SEO Kurallarına uygun güzel bir wordpress teması ile karşınızdayım. Bu ücretsiz meeta wordpress teması ile sitedeki etiketlerinizi ön plana çıkararak daha fazla trafik alma avantajı sağlayabilirsiniz. Bunun nedeni ise wordpress sitelerinde bulunan yazı etiketlerinin tıpkı wordpress yazınız gibi arama motorlarında hızlı bir şekilde indexlenmesi.

Temanın amacı header kısımda yazı etiketlerinizi ziyaretçilere sunarak anahtar kelimeler aracılığı ile sitenizde daha fazla ziyaretçi dolaşımı sağlamak. Bu sayede sitenize gelen ziyaretçiler daha fazla linklere tıklayarak sitenizde kalma sürelerini uzatacaktır. Bu noktada anahtar kelimelerinizi ne kadar uygun seçmeniz gerektiğinin altını çizmek gerekir.

wpzoom-meeta-wordpress-theme

Etiketlerin yanı sıra kullanışlı sidebar ve footer bileşenleri ile de farklı alternatifli özellikleri ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Arşiv sayfası ile de geçmişe dönük yazılarınızı, paylaşımlarınızı hiyerarşik sıralama ile bir arada tutabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden temanın canlı önizlemesini inceleyebilir, dilerseniz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tema kurulumu ve kullanımı hakkında sorunlar yaşıyorsanız veya sormak istediğiniz sorular varsa bu yazı altında bulunan yorum kısmına yorumunuzu yazabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz!

indir demo


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Ücretsiz Coming Soon (Yapım Aşamasında) Temaları başlıklı konuda yer alan "comig soon, ücretsiz coming soon temaları ve ücretsiz yapım aşamasında sayfası terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin