Ücretsiz Modern PSD Kupon Tasarımı

Eğer tasarım ile uğraşıyorsanız muhakkak yolunuz bir kupon tasarımı ile kesişmiştir. Belki çalıştığınız firmaya ait bir kampanyayı kupon görünümüne getirip web dünyasında duyurmayı, veya bir firma için bir kampanya planlanmıştır ve bu kampanyayı insanlara fiziken duyurmak için bir kupon tasarımına ihtiyaç vardır.

Size bu noktada nokta atışı yaptıracak muazzam bir tasarım sunuyorum. Üstelik ücretsiz!

Sıfırdan Adobe Photoshop programında tasarım yapmak yerine bize ücretsiz olarak sunulmuş olan bu tasarımı indirip ihtiyacınıza yönelik özelleştirebilirsiniz. RGB ve CMYK renk modlarını destekleyen tasarımı gerek web ortamında, gerekse baskı ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıda paylaşacağım linki kullanarak çalışmayı PSD formatında indirebilirsiniz. PSD formatı Adobe Photoshop ile uyumludur. Photoshop dışında bir program ile açamayacağınızın altını çizmek isterim.

Ücretsiz Modern PSD Kupon Tasarımı İndir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Kurumsal Mavi Konsept Kartvizit PSD (Ücretsiz) başlıklı konuda yer alan "kartvizit, kartvizit psd örneği ve kartvizit tasarımı terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.