Ücretsiz Modern PSD Kupon Tasarımı

Eğer tasarım ile uğraşıyorsanız muhakkak yolunuz bir kupon tasarımı ile kesişmiştir. Belki çalıştığınız firmaya ait bir kampanyayı kupon görünümüne getirip web dünyasında duyurmayı, veya bir firma için bir kampanya planlanmıştır ve bu kampanyayı insanlara fiziken duyurmak için bir kupon tasarımına ihtiyaç vardır.

Size bu noktada nokta atışı yaptıracak muazzam bir tasarım sunuyorum. Üstelik ücretsiz!

Sıfırdan Adobe Photoshop programında tasarım yapmak yerine bize ücretsiz olarak sunulmuş olan bu tasarımı indirip ihtiyacınıza yönelik özelleştirebilirsiniz. RGB ve CMYK renk modlarını destekleyen tasarımı gerek web ortamında, gerekse baskı ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıda paylaşacağım linki kullanarak çalışmayı PSD formatında indirebilirsiniz. PSD formatı Adobe Photoshop ile uyumludur. Photoshop dışında bir program ile açamayacağınızın altını çizmek isterim.

Ücretsiz Modern PSD Kupon Tasarımı İndir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir