Turkcell Gizli Numara Engelleme

Teknoloji hızlı bir şekilde geliştikçe iletişim de aynı şekilde gelişmeye ve son teknolojk ürünler piyasaya sürülmeye devam ediyor. En basit örneği hemen hemen herkesin elinde gördüğümüz akıllı telefonlar. Bir çok markaya ait ürünlerin her yıl yeni bir sürümü piyasaya çıkıyor ve bununla orantılı olarak ülkemizde akıllı telefon kullanan kişi sayısıda hızla artıyor.

Şimdi başlığa bakıp neden bunlardan bahsettiğimi soracak olabilirsiniz. Çünkü akıllı telefon kullanımının artması demek bir o kadar da eş zamanlı olarak operatör kullanımının artması demek. Ülkemizde ise en çok tercih edilen operatörlerin başında kuşkusuz Turkcell geliyor.

Turkcell geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından Turkcell operatörlere gelen bilinmeyen numaraları kolay ve hızlı bir şekilde nasıl engelleneceğini açıkladı. Aşağıdaki çok basit işlemle hattınıza gelen gizli numaraları engelleyebilirsiniz. Böylece bir daha telefonunuz gizemli kişiler tarafından rahatsız edilemeyecek.

Aşağıdaki adımları takip ederek Turkcell hattınıza gelen numaraları engelleyebilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan iPhone 7 Matte Black Mat yüzey soyulması sorunu başlıklı konuda yer alan "apple, iphone ve iphone 7 terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.