Ücretsiz HTML Yapım Aşaması Sayfası

Siteniz üzerinde farklı çalışmalar yapıyorsunuz ve sitenizi kısa süreliğine de olsa devre dışı bırakmanız gerekiyor. Ya da sıfırdan bir site tasarlıyorsunuz, domaini aldınız. Gelen insanlara bembeyaz boş bir sayfa göstermek yerine siteye güzel bir yapım aşaması tasarımı yerleştirmek siteniz daha açılmadan popülaritesini arttıracaktır.

Bu yazımda size ücretsiz html formatında bir yapım aşaması sayfası sunacağım. Çok güzel ve modern bir tasarıma sahip olan bu güzel çalışmayı keyfinize göre editleyerek sitenizin yapım aşaması sayfası için kullanabilirsiniz. Üstelik hiç bir ücret ödemeden bu güzel çalışmaya sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden html temanın hem önizlemesini, hemde indirme linkini bulabilirsiniz. Bence çok güzel bir çalışma umarım siz de beğenirsiniz.

demoindir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan PSD Formatında Yaratıcı Portfolyo Şablonu: Seven başlıklı konuda yer alan "creative portfolio psd template, ücretsiz yaratıcı psd portfolyo çalışması ve yaratıcı psd çalışmalar terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin