Ücretsiz HTML Yapım Aşaması Sayfası

Siteniz üzerinde farklı çalışmalar yapıyorsunuz ve sitenizi kısa süreliğine de olsa devre dışı bırakmanız gerekiyor. Ya da sıfırdan bir site tasarlıyorsunuz, domaini aldınız. Gelen insanlara bembeyaz boş bir sayfa göstermek yerine siteye güzel bir yapım aşaması tasarımı yerleştirmek siteniz daha açılmadan popülaritesini arttıracaktır.

Bu yazımda size ücretsiz html formatında bir yapım aşaması sayfası sunacağım. Çok güzel ve modern bir tasarıma sahip olan bu güzel çalışmayı keyfinize göre editleyerek sitenizin yapım aşaması sayfası için kullanabilirsiniz. Üstelik hiç bir ücret ödemeden bu güzel çalışmaya sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden html temanın hem önizlemesini, hemde indirme linkini bulabilirsiniz. Bence çok güzel bir çalışma umarım siz de beğenirsiniz.

demoindir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir