Ücretsiz Ascent WordPress Sliderlı Kişisel Blog Teması

WordPress kişisel blog teması arıyorsanız aradığınızı bulmuş olabilirsiniz. Ascent WordPress kişisel blog teması işe kendi kişisel sitenizi tüm dünyaya duyurabileceksiniz. Üstelik ücretsiz!

ascent-classic-business-theme

Ücretsiz Ascent WordPress Sliderlı Blog Teması Hakkında;

Yeşil tonlarında harika rengi sitenin en göze çarpan konusu diyebilirim. Temanın anasayfasında yer alan yazılarınıza ait slider harika bir hava katmış temaya. Eğer kişisel bloğumda ben bu temayı kullanmak istiyorum derseniz bu alanda dilediğiniz yazılarınızı yayınlayabilirsiniz. Üstelik sliderın bütün ekranı kaplaması temaya farklı bir hava katıyor. Son dönemde de web dünyasında bu konu trend olmuş durumda.

Temanın sol üst köşesinde menü yerine bu kez hızlı iletişim bilgileri çıkıyor karşımıza. Sağ üst kısımda ise standart menümüz yer alıyor. Bu alanları kişiselleştirmek sizin elinizde. Ayrıca şık sosyal medya ikonları ile de sosyal medya hesaplarınız için bir kanal oluşturabilirsiniz.

Temanın ana karakteristik özelliğinde font sizelar büyük tercih edilmiş. Mesela sitede gezinirken başlıklar birden gözünüzde patlayabilir. Bu da temayı farklı kılan ince ayrıntılardan birisi. Sitenin fontu sade olduğu için başıkların büyük olması hiç rahatsızlık vermiyor.

Anasayfa blog kısmındaki akış standart alt alta kullanılmış fakat yazıların hemen solunda yer alan tarih cetvelleri de bu alana farklı bir tarz sunmuş. Sitenin sağ kısımda bulunan sidebar alanlarında ise kategori, etiket veya bir çok farklı bileşen kullanabilirsiniz. Ayrıca bu alan reklam alanı içinde tercih edilebilir.

Aşağıdaki linklerden temanın canlı orjinal görüntüsünü inceleyebilir ve hemen dünyanın en popüler blog sistemlerinden birisi olan wordpress alt yapılı sitenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ascent WordPress Önizleme

Temayı İndir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir