Twitter anasayfa tasarımını değiştiriyor

Aylık 500 milyondan fazla ziyaret alan Twitter’ın ana sayfa tasarımı gelen ziyaretçi sayısının geri dönüşüm oranı az olduğundan anasayfa tasarımını değiştirme kararı aldı.Çalışmalar şu an test aşamasında olup ilerleyen zaman diliminde Twitter’ın anasayfa arayüzünün değiştiğini görebiliriz.

 Re/Code tarafından paylaşılan landing page görselinde yeni arayüzün daha zengin içeriğe sahip olduğunu görüyoruz.Ayda 500 milyondan fazla ziyaret alan dünya devinin anasayfasında bom boş bir görsel göstermek zaten şimdiye kadar yapılmış en büyük saçmalık diye düşünüyorum.

Haber, Spor, Eğlence gibi kategorilerine yönelik 10’a yakın kategori beslemesini anasayfadan kullanıcılarına sunmayı amaçlayan firma, insanlar üye olmasa bile sitede daha çok vakit geçirtmek amacında.Bakalım yeni arayüz ile ne zaman buluşacağız.

twitter-new-homepage


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Telefonu kumanda olarak kullanma başlıklı konuda yer alan "android cihazı kumanda olarak kullanma, android smart tv bağlantısı ve htc one m8 lg bağlantısı terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin