Simetri hastalarına özel simetrik fotoğraflar

Simetri nedir önce ondan başlayalım. Vikipedia’dan alıntı yaptığım kısmı hemen sizlerle paylaşıyorum;

Simetri, ilki belirsiz bir mükemmellik veya güzelliği yansıtan bir muntazamlık veya estetik olarak hoşa giden bir orantılılık ve denge duygusu olarak; ikincisi kesin ve iyi tanımlanmış biçemsel sistemin kurallarına (geometri, fizik vb.) göre gösterilebilen veya ispat edilebilen bir denge ve orantılılık kavramı veya “kendine benzeşme örneği”‘ olarak iki şekilde tanımlanır. Sıkışma mükemmelliğine ve tabii düzenine izafe eden biçim tanımlı geometrik ölçüsüne denir. Kaynak 

Yani bir şeyin kendi içinde tutarlı bir düzenini ifade ediyor. Bu kavram bize biraz basit gibi gelse de aslında günlük hayatımızda farkında olmadan sıkça karşılaşrığımız bir olay. Gördüğümüz her nesne aslında kendi çevresince simetrik ya da asimetrik durur.

Bu asimetrik olayından rahatsız olan kişilere ise halk içinde simetri hastalığı diyoruz. Şimdi size birbirinden güzel simetrik fotoğraflar paylaşacağım. Simetri hastalarına tedavi olacak cinsten fotoğraflar.

simetriserin (1)

simetriserin (2)

simetriserin (3)

simetriserin (4)

 

simetriserin (5)

simetriserin (6)simetriserin (7)

simetriserin (8)

simetriserin (9)

simetriserin (10)

simetriserin (11)

simetriserin (12)

simetriserin (13)

simetriserin (14)

simetriserin (15)

simetriserin (16)

simetriserin (17)


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Cristiano Ronaldo'nun kariyeri film oldu. Fragmanı izle başlıklı konuda yer alan "cristiano ronaldo, cristiano ronaldo filmi ve cristiano ronaldo filmi izle terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.