iPhone 7’ye ait ilk fotoğraflar sızdırıldı

iPhone kullanıcıları 6 ve 6 Plus‘ın sefasını sürerken, teknoloji piyasasında her zaman olduğu gibi konsept fotoğrafları yayılmaya şimdiden başladı.Birçok telefonda görmeye alıştığımız gibi bu seger iPhone 7 için bir dolu konsept tasarımları internet ortamına sızdı.

Daha önceki tecrübelerimizden anlaşılacağı üzere şunuda belirtmek gerekir ki şimdiye kadar sızan konsept fotoğraflar çoğu zaman bizi pek yanıltmadı ve hep orjinaline yakın modeller piyasaya sunuldu.iPhone 7 ‘ye ait olan bu fotoğrafları incelediğimizde bu konsepte yakın bir tasarımla karşılaşırsak şimdiden şaşırmamak gerekir.

Piyasada iPhone 7 olarak sıkça telafuz edilen iPhone’un son eserinin başka bir söylentilere göre iPhone 6S veiPhone 6S Plus olarakta piyasaya sunulabileceği söyleniyor.Aşağıdan iPhone 7’ye ait olan konsept fotoğraflarıinceleyebilir, videosunuda izleyebilirsiniz.

Editör Soruyor: Sizce iPhone 6 ile iPhone 7 arasında ne gibi yenilikler olabilir? Yeni iPhone 7 modelinden beklentileriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

iPhone-7-04

iPhone-7-08

iPhone-7-konsept-15

iPhone-7-konsept-18


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Facebook Çalışanları Ne Kadar Ücret Alıyor? başlıklı konuda yer alan "facebook, facebook çalışanlarının aldığı ücretler ve facebook maaşları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin