iPhone 7’ye ait ilk fotoğraflar sızdırıldı

iPhone kullanıcıları 6 ve 6 Plus‘ın sefasını sürerken, teknoloji piyasasında her zaman olduğu gibi konsept fotoğrafları yayılmaya şimdiden başladı.Birçok telefonda görmeye alıştığımız gibi bu seger iPhone 7 için bir dolu konsept tasarımları internet ortamına sızdı.

Daha önceki tecrübelerimizden anlaşılacağı üzere şunuda belirtmek gerekir ki şimdiye kadar sızan konsept fotoğraflar çoğu zaman bizi pek yanıltmadı ve hep orjinaline yakın modeller piyasaya sunuldu.iPhone 7 ‘ye ait olan bu fotoğrafları incelediğimizde bu konsepte yakın bir tasarımla karşılaşırsak şimdiden şaşırmamak gerekir.

Piyasada iPhone 7 olarak sıkça telafuz edilen iPhone’un son eserinin başka bir söylentilere göre iPhone 6S veiPhone 6S Plus olarakta piyasaya sunulabileceği söyleniyor.Aşağıdan iPhone 7’ye ait olan konsept fotoğraflarıinceleyebilir, videosunuda izleyebilirsiniz.

Editör Soruyor: Sizce iPhone 6 ile iPhone 7 arasında ne gibi yenilikler olabilir? Yeni iPhone 7 modelinden beklentileriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

iPhone-7-04

iPhone-7-08

iPhone-7-konsept-15

iPhone-7-konsept-18

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir