İPhone 5S ve Discovery Kılıflarına Göz Atın!

Yeni dünyanın yeni gelişmiş ve ucuz telefonu iphone s5, özellikleri bakımından dolayı insanlar tarafından pahalı sanılan ama aslında özellikleri bakımından gayet de ucuz olan iphone s5 apple’ın onur ve de gurur kaynağıdır.

Yeni modeli çıkmasına rağmen halan daha insanların ilgi odağı olan iphone s5 birçok telefon markasına rağmen halen daha kendi üst modeli hariç bütün telefonlardan üstün ve gelişmiştir. Uzun bir süre daha raflardan inmeyecek gibi duran iphone s5 geniş ekranı, gelişmiş dokunmatiği ve ışık hızı sayılacak performansıyla kendine biraz zor rakip bulacak gibi duruyor işte bu yüzden siz sevgili okurlara bu muhteşem telefonu tanıtma gereği duydu. İPhone 5S’de Kılıf kullanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Kaynağa Gidin; İPhone 5S Kılıf

Dünya her geçen gün büyük bir hızla gelişerek değişiyor, bu hızlı döngüye insanoğlu da ayak uyduruyor bunu en önemli kanıtı cebimizde duran o dışı küçük ama içi büyük dev dünyalarımız son model akıllı telefonlarımızdır. Her gün şirketler yeni telefonlar ya da telefonlarının bir üst modellerini çıkarıyor ve bizim o küçük dünyalarımız küçülerek yavaşlıyor en sonunda da hiçbir işe yaramayan bir metal yığınına dönüşüyor bu durum her telefon markasın da oluyor biri hariç her türlü bütçe ve her türlü ele yakışan her modeli en son model telefonlar dan dan farkı olmayan gelişmiş Discovery her ortam da gıpta edilen bu telefonu size tanıtmayı kendime borç saydım ve de anlattım.

Discovery’da kılıf kullanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Kaynağa Gidin; General Mobile Discovery Kılıf

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir