Hueman Ücretsiz Türkçe WordPress Teması

WordPress kullanıcıları için bugüne kadar yapılmış en iyi ücretsiz wordpress magazine temasını sizlere sunuyorum.Eğer bir wordpress sitesi kurduysanız ve magazin tarzı haberler, yayınlar yapacaksınız, özelliklede ücretsiz bir tema arıyorsanız Hueman teması tam size göre.Daha önce bizzat kendimde kullandığım için size biraz özelliklerinden de bahsetmek istiyorum.

Öncelikle en büyük özelliği ücretsiz olmasıdır.Tema için cebinizden beş kuruş ücret çıkmadan wordpress alt yapınızda direk entegre edebiliyorsunuz.Diğer özelliklerinden de bahsedecek olursak Responsive, yani tüm cihazlarla uyumlu olması sitenizin kullanışlı olması açısından en önemli unsurların başında gelmektedir.Sitenize giren ziyaretçiler, masaüstü pc, tablet veya telefon cihazlarından rahatlıkla siteyi gezebilirler.

WordPress tema editleme veya kodlar ile fazla haşır neşir olmayan bir insan bile temayı, kullanışlı paneli sayesinde rahatlıkla düzenleyebiliyor.1,2,3 farklı sütun seçenekleri ile dilediğiniz gibi tasarımıyla oynayabiliyorsunuz. Yazıların puntosundan, bileşenlere kadar dilediğiniz gibi temada düzenleme yapabiliyorsunuz.Anasayfasında bulunan kullanıcı dostu slider’ı sayesinde dilediğiniz yazıyı vitrininizde sergileyebiliyorsunuz.

Tema kurulumu, bileşenler veya editleme konusunda kafanıza takılan ya da yapamadığınız işler olursa lütfen yorum yaparak paylaşınız.Elimden geldiği kadar yardımcı olacağım.

Temayı İncele  Ücretsiz İndir 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir