GTA 5 Orjinal Türkçe Yaması

2013 yılında çıktığından beri tüm dünyada en çok oynanan oyunlar arasında en yukarıda olan ve çıktığından bu yana milyonlarca satan GTA 5 oyununu artık oynamamış oyunsever bir vatandaş kalmamıştır diye tahmin ediyorum.

Önceki GTA serilerini de düşünürsek oyundaki gelişim, neredeyse piyasada bomba etkisi yaratmıştı. Hatta oyunseverler; “-GTA 5 böyleyse, bir sonraki sürümlerini düşünemiyorum.” gibisinden yorumlar bile yapılmıştı. Belki Rockstar Games, bu büyük GTA 5 projesinden sonra henüz yeni bir oyun ile karşımıza çıkmadı ama, GTA 5 tutkunları internette sıkça oyunu GTA 5 Türkçe Yama(TR) şeklinde aramaya başladı.

Bende bu istekler üzerine oyunun türkçe yamasını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Çünkü internetten bazı sitelerden indirilen GTA 5 türkçe yama isimli dosyalar, bazen virüslü dosyalar ile karşımıza çıkabiliyor. Ya da RAR dosyaları bozuk oluyor bir şekilde türkçe yamayı kuramıyoruz. Size paylaşacağım Yandisk bağlantısı ile yamayı rahatça bilgisayarınıza indirebilr ve oyunu hemen türkçeleştirebilirsiniz.

GTA 5 türkçe yama indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir