GTA 5 Orjinal Türkçe Yaması

2013 yılında çıktığından beri tüm dünyada en çok oynanan oyunlar arasında en yukarıda olan ve çıktığından bu yana milyonlarca satan GTA 5 oyununu artık oynamamış oyunsever bir vatandaş kalmamıştır diye tahmin ediyorum.

Önceki GTA serilerini de düşünürsek oyundaki gelişim, neredeyse piyasada bomba etkisi yaratmıştı. Hatta oyunseverler; “-GTA 5 böyleyse, bir sonraki sürümlerini düşünemiyorum.” gibisinden yorumlar bile yapılmıştı. Belki Rockstar Games, bu büyük GTA 5 projesinden sonra henüz yeni bir oyun ile karşımıza çıkmadı ama, GTA 5 tutkunları internette sıkça oyunu GTA 5 Türkçe Yama(TR) şeklinde aramaya başladı.

Bende bu istekler üzerine oyunun türkçe yamasını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Çünkü internetten bazı sitelerden indirilen GTA 5 türkçe yama isimli dosyalar, bazen virüslü dosyalar ile karşımıza çıkabiliyor. Ya da RAR dosyaları bozuk oluyor bir şekilde türkçe yamayı kuramıyoruz. Size paylaşacağım Yandisk bağlantısı ile yamayı rahatça bilgisayarınıza indirebilr ve oyunu hemen türkçeleştirebilirsiniz.

GTA 5 türkçe yama indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan PES 2016 İncelemesi ve Çıkış Tarihi başlıklı konuda yer alan "konami, pes 2016 ve pes 2016 çıkış tarihi terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.