Google’dan İşinize Özel Uygulama: Google Apps for Work.

Google, çalışanlara özel uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. https://www.google.com/work/apps/business/ adresinde tüm uygulamaları bir arada tutan Google’ın detaylı sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sayfayı incelediğinizde en iyi mail hesabı olarak Gmail kullanmamız tavsiye ediliyor. Veri alışverişi ve depolama içinse Google Drive kullanmamız gerekiyor. İş toplantılarımız içinse görüntülü konuşma özelliği olan müthiş uygulama Google Hangouts çıkıyor karşımıza.

30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bu eşsiz uygulamayı dilerseniz daha sonra premium modda da kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar kullandığım hiç bir google uygulamasında pişman olmadım. Olmamaya da devam ediyorum. İyi ki varsın google diyorum! 🙂

Sayfayı incelemek için: https://www.google.com/work/apps/business/


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Android Toplu Sms Gönderme Uygulaması başlıklı konuda yer alan "android toplu sms uygulaması, toplu mesaj gönderimi ve toplu sms gönderme terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin