Android Toplu Sms Gönderme Uygulaması

Güzel bir android uygulama ile sevdiklerinizi bir kere yazdığınız mesajınızı toplu sms şekilde defalarca göndermek ister misiniz? Aşağıda paylaşacağım android uygulaması ile bunu yapmak çok kolay. Uygulamayı cihazınızı kurup çalıştırıyorsunuz. Daha sonra mesajınızı yazıp göndereceğiniz kişinin telefon numarasını giriyorsunuz. Aşağıdan ise mesajı ard arda kaç kere göndermek istediğinizi belirliyorsunuz ve yolluyorsunuz. Ard arda 100 defa da aynı mesajı gönderip karşınızdakini sms yağmuruna tutabilirsiniz.

Dilerseniz farklı mesajlarınızı da toplu halde gönderebilirsiniz. Bu bir bayram mesajı olabilir ya da tebrik mesajı gibi. Uygulamayı buradan Google Play Store’dan cihazınıza kurabilirsiniz.

[junkie-button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hayo.smsbombardimani” style=”black” size=”medium” type=”round” target=”_blank”] Uygulamayı İndir [/junkie-button]

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir