Android Toplu Sms Gönderme Uygulaması

Güzel bir android uygulama ile sevdiklerinizi bir kere yazdığınız mesajınızı toplu sms şekilde defalarca göndermek ister misiniz? Aşağıda paylaşacağım android uygulaması ile bunu yapmak çok kolay. Uygulamayı cihazınızı kurup çalıştırıyorsunuz. Daha sonra mesajınızı yazıp göndereceğiniz kişinin telefon numarasını giriyorsunuz. Aşağıdan ise mesajı ard arda kaç kere göndermek istediğinizi belirliyorsunuz ve yolluyorsunuz. Ard arda 100 defa da aynı mesajı gönderip karşınızdakini sms yağmuruna tutabilirsiniz.

Dilerseniz farklı mesajlarınızı da toplu halde gönderebilirsiniz. Bu bir bayram mesajı olabilir ya da tebrik mesajı gibi. Uygulamayı buradan Google Play Store’dan cihazınıza kurabilirsiniz.

[junkie-button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hayo.smsbombardimani” style=”black” size=”medium” type=”round” target=”_blank”] Uygulamayı İndir [/junkie-button]

 


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan WordPress Otomatik Yedek Alma Eklentisi başlıklı konuda yer alan "db backup manager, php my admin ve wordpress terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin