Bitlo.com referans sistemi ile kazanan sen ol

Kripto para birimi dendiği zaman insanların aklına ilk gelen başlık şüphesiz Bitcoin oluyor. Gerek ülkemizde gerekse dünyada sosyal medya üzerinden çok sık Bitcoin haberleri ile karşılaşırız. Peki kripto yani sanal bir para birimi olan Bitcoin’i bu kadar etkileşimli ve önemli kılan nedir sizlere kısaca ondan bahsedeyim.

Bitcoin bir merkezi kuruluşa ve herhangi bir banka veya finans birimine bağlı olmaksızın alınıp satılabilen bir dijital para birimine verilen isimdir. Her ne kadar dijital para birimi olsa da dünyadaki her ülkenin para birimine göre bu dijital parayı dönüştüyor olmanız aslında yazımın başında da belirttiğim gibi Bitcoin’i cazip kılan konuların başında geliyor. Eğer bir bitcoin satın almışsanız bu yatırımınızı bulunduğunuz ülkenin para birimine göre dönüştürebiliyorsunuz. Genelde piyasalarda BTC kısatlaması ile karşımıza çıkan Bitcoin küresel piyasada en popüler para birimlerinin başında gelen Euro ve Dolar’a alternatif olarak piyasaya sürüldüğü iddia ediliyor.

Eğer bir bitcoin satın almışsanız ve bu bitcoin varlıklarınızı sanal cüzdanınızda saklamak istiyorsanız bitlo.com ile bu işlemlerinizi kolayca yapmanız mümkün. Bitlo.com bu alanda ülkemiz piyasasına öyle hızlı ve sağlam bir adımla giriş yaptıki çok kısa sürede Sabah, Hürriyet, Milliyet, Bloomberg, Digitalage, Sözcü gibi ülkemizin dev yayın organlarında adından sıkça söz ettirdi.

Eğer bitcoin para birimine yatırım yapmak veya mevcut bitcoin para birimlerininizi sanal cüzdanınızda saklayıp belli aralıklarla alım-satım işlemleri yapmak istiyorsanız  bitlo.com giriş sayfasından hesabınızı hızlıca oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra sanal cüzdanınız ile bitcoin alım-satım ekranından alım-satım işlemlerinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik bitlo.com referans sistemi ile şahsınıza ait bir referans linki oluşturup daha sonra şahsınıza ait olan bu referans linkini tüm sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşarak bitlo.com’a üye olmalarını sağlarsanız size ait olan referans linki ile siteye üye olan kişiler bitlo.com üzerinde yaptıkları her bir işlemde adınıza %50 komisyon ücreti yükleniyor.

Bu işlemi yapmak için bitlo.com hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Daha sonra Bitlo.com referans sistemi sayfasına giriyorsunuz. Karşınıza çıkan ekrandan aşağıdaki adımları takip ederek referans linkinizi oluşturuyorsunuz. Daha sonra bu linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp size ait olan referans linki ile arkadaşlarınızın üye olmasını sağlıyorsunuz. Unutmayın ne kadar çok insanlara ulaşırsanız para kazanma ihtimali oranınız o kadar artacaktır.

Buraya tıklayarak bitlo.com’a üye olabilir. Hemen yatırımlarınızı yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bitlo.com Referans Sistemi Nedir?

  • bitlo.com’a üye olduktan sonra sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınızın bitlo.com’da yaptığı her alım/satım işleminde alınan komisyon ücretinin %50’si gün sonunda hesabınıza tanımlanmaktadır.
  • Referans sisemi ile hesabınıza tanımlanan parayı kripto para alım/satım işlemlerinde kullanabilir veya hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Referans sistemi ile istediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilir, hem sizin hem de arkadaşlarınızın kazanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Referans sistemi ile kazandığınız paraları kripto para alım/satım işlemlerinde kullanmanız veya çekmeniz için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır.
  • Referans sistemi ile kazanabileceğiniz tutarın bir üst sınırı yoktur.
  • Referans sistemi ile davet edebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınır yoktur.

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir