Anew Türkçe WordPress Kişisel Blog Teması [Ücretsiz]

Hueman temasının yapımcısı tarafından geliştirilen ve kullanımı tamamen ücretsiz olan bu WordPress kişisel blog temasını, projenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Daha önce buradaki yazımda Hueman WordPress temasından bahsetmiştim. Bu tema da yapısal anlamda birazcık Hueman’ı anımsatsa da geliştirici ağabeyimiz ismini Anew olarak belirlemiş ve biz wordpress severlerin kullanımına sunmuş. Üstelik bu kullanıma sunmayı hiç bir karşılık beklemeden yaparak ne kadar iyimser bir yazılımca olduğunun da altını çizmiş.

anew-best-free-wordpress-themes3

Tema Hueman temasına göre daha sade ve bence daha kullanışlı. Hueman daga magazinsel ve daha dinamik bir görünüme sahip. Anew wordpress teması ile kişise bloğunuzu daha sade gösterebilirsiniz.

Temayı buraya tıklayarak canlı önizleyebilirsiniz. Temanın basit ve kullanışlı paneli sayesinde logo, başlık vs. gibi ayarları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Temayı buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz.

Not: Tema yükleme, editleme veya kişiselleştirme konusunda sorunlar yaşarsanız bu yazı altında benimle paylaşabilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan 5 Adet Ücretsiz WordPress Film&Video Teması başlıklı konuda yer alan "ücretsiz wordpress film teması, ücretsiz wordpress video teması ve wordpress film teması terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.