Anew Türkçe WordPress Kişisel Blog Teması [Ücretsiz]

Hueman temasının yapımcısı tarafından geliştirilen ve kullanımı tamamen ücretsiz olan bu WordPress kişisel blog temasını, projenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Daha önce buradaki yazımda Hueman WordPress temasından bahsetmiştim. Bu tema da yapısal anlamda birazcık Hueman’ı anımsatsa da geliştirici ağabeyimiz ismini Anew olarak belirlemiş ve biz wordpress severlerin kullanımına sunmuş. Üstelik bu kullanıma sunmayı hiç bir karşılık beklemeden yaparak ne kadar iyimser bir yazılımca olduğunun da altını çizmiş.

anew-best-free-wordpress-themes3

Tema Hueman temasına göre daha sade ve bence daha kullanışlı. Hueman daga magazinsel ve daha dinamik bir görünüme sahip. Anew wordpress teması ile kişise bloğunuzu daha sade gösterebilirsiniz.

Temayı buraya tıklayarak canlı önizleyebilirsiniz. Temanın basit ve kullanışlı paneli sayesinde logo, başlık vs. gibi ayarları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Temayı buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz.

Not: Tema yükleme, editleme veya kişiselleştirme konusunda sorunlar yaşarsanız bu yazı altında benimle paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir