Adsense uyumlu responsive wordpress teması: Delivery Lite

Theme Junkie tarafından geliştirilen, full adsense uyumlu responsive wordpress teması ile karşınızdayım. Kişisel bir blog tutuyorsanız ve sitenizde google adsense reklamları yayınlayacaksanız bu tema tam size göre. Çünkü reklam yerleştirmeleri adsense yayın politikalarına tam uygun şekilde hazırlanmış. Siz sadece reklam kodlarınızı temaya yerleştirin ve sitenizi güncellemeye devam edin.

Tema mavi beyaz renk tonlarından oluşmaktadır. İlk bakıldığı zaman sade, basit ve içerik odaklı wordpress blog temasıdır. Eğer sitenizi sıklıkla güncelliyorsanız ve adsense reklamlarınıza uyacak üstelik ücretsiz bir tema arıyorsanız işinizi görecek cinsten.

adsense uyumlu wordpress tema
adsense uyumlu wordpress tema

Geçmiş zamanlarda kendimde bizzat kullandım. Kolay ve kullanışlı ayar paneli sayesinde dakikalar içerisinde temanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.  Anasayfada bulunan slider temaya ayrı bir hava katmış. 3 sütun olması oldukça kullanışlu olduğu anlamına geliyor. 728×90300×250 ve 120×600 adsense reklam kodlarınızı kolay bir şekilde temaya entegre edebilirsiniz. İki ayrı menü ve footer bileşenleri kullanabilirsiniz. Bir kaç güzel eklenti ile de temanızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

demo indir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Ücretsiz Responsive Modern WordPress Blog Teması başlıklı konuda yer alan "blog grid teması, sade wordpress blog teması ve ücretsiz responsive wordpress tema terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin