5 Adet Ücretsiz WordPress Film&Video Teması

Bu yazımda sizlere 5 adet birbirinden şık tasarımlara sahip ücretsiz WordPress film temalarından bahsedeceğim. Temaları görsellerin altında bulunan incele ve indir yönlendirmeleri ile detaylı inceleyebilirsiniz.

Film siteleri artık o kadar popüler hale gelmeye başladıki özellikle bu sektöre yeni adım atıyorsanız ilk olarak işe kullanışlı güzel bir tema seçerek başlamalısınız. Eğer tüm adımları sorunsuz geçerseniz kısa sürede binlerce kişi tarafından ziyaret edilen bir film sitesi sahibi olmanız içten bile değil.

Bu yazımda sizlere 5 adet birbirinden güzel wordpress film teması sunuyorum. En iyisini seçerek ilk doğru adımı atmalısınız. Daha sonra temanızı seo kurallarına uygun bir şekilde editleyerek ve genel ayarlarını yaparak özgün yazılar ve film veya video lar girerek zenginleştirmeye başlayabilirsiniz.

Film yayını yaparken filmin telif hakkı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Film yapımcısı bu filmin ücretsiz olarak dağıtımı yapılabilir dediği filmleri sitenizde izlettirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Aşağıdan birbirinden güzel şık wordpress film temalarından dilediğiniz izleyebilirsiniz. WordPress alt yapılı bu temaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen yorum yaparak bildiriniz.

1-  MoviesLab

wordpress-film-temasi-1Download / Demo 

2. CartoonGallery – Seo uyumlu, hazır adsense, çoklu dil desteği, sosyal medya ikonları gibi özelliklere sahip tamamen responsive.

wordpress-film-temasi-2Download / Demo

3. MoviePlay

wordpress-film-temasi-3Download / Demo

4. MovieSpot

wordpress-film-temasi-4Download / Demo

5. MovieWp

wordpress-film-temasi-5Download / Demo

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir