2015 yılında iPhone ile çekilmiş en iyi fotoğraflar

Akıllı telefonlar ile fotoğraf çekme işi eskiden bu kadar yaygın değildi. Artık mobil teknoloji o kadar hızlı ilerlemeye devam ediyor ki kim bilir belki de ileride fotoğraf makineleri yerini tamamen akıllı telefonların kamerasına bırakacak.

Bu yazımda sizlere 2015 yılında iPhone cihazlar ile çekilmiş ve bu dalda ödül almış en güzel fotoğrafları paylaşacağım. Fotoğrafları teker teker inceledim, profesyonel makinalarla çekilmiş fotoğraflar ile kıyasladığımda çok ta bir fark göremedim açıkçası.

Fotoğraf çekerken ışık bizim için ne kadar önemli ise, fotoğrafı çektiğimiz alet belki de bu konuda kimileri için o kadar önemli olmayabilir. Zira iPhone cihazların kameraları ile çekilmiş bu fotoğrafları incelediğimde bu konuda biraz ikilemde kalmıyor değilim.

İPhone ile çekilmiş en iyi fotoğraflar


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan YouTube Android Uygulaması Arkaplanda Nasıl Çalışır? başlıklı konuda yer alan "firetube apk, firetube indir ve FireTube uygulaması terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.