14 Adet Ücretsiz WordPress Restoran Teması

Restoran sitenizi WordPress ile kurmaya karar verdiniz ve siteniz için en uygun temayı arıyorsanız doğru yerde olabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım tam 14 adet üstelik ücretsiz WordPress restoran temaları ile kendi restoran sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Temaların çoğunda restoran görselleri hazır mevcut. Görsellere dahi ekstra bir ücret vermeden sitenize uygun görürseniz kullanabilirsiniz. Temalar İngilizce olduğu için türkçeleştirmek için biraz emek vermeniz gerekecek. Zaten bu işe kalkışmışsanız elinizde siteniz için belli bir miktarda içeriğin hazır olması gereklidir.

Temaları sunucunuza kurduktan sonra isterseniz temaların demo hallerini direk import edip üzerinde oynamalar yapabilir, dilersenizde hiç bir içerik girmeden temaları kurup kendi menülerinizi ve sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz 15 adet WordPress Restoran Teması

Auberge

Demo | İndir

auberge

Mace

Demo  İndir

mace

Perfetta

Demo İndir

Perfetta

Restaurante

Demo İndir

Restaurante

FoodMag

Demo İndir

Restaurant WordPress Themes - FoodMag

Sunrise

Demo İndir

sunrise_large

Restaurateur

Demo İndir

Free WordPress Restaurant Theme

Clippy

Demo İndir

clippy

Ari

Demo İndir

Ari is a minimal, elegant little blog theme

HappyFood

HappyFood

Kitchener food blog

Demo İndir

 food blog

CookingBook

Demo İndir

cook book blog

Zylyz

Demo İndir

Zylyz

Roentgeniumify

Demo İndirRoentgenium


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Ücretsiz En Popüler 2015 WordPress Temaları başlıklı konuda yer alan "2015 en iyi wordpress temalar, 2015 wordpress temaları ve en iyi ücretsiz wordpress temalar terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.